Etnies Girls Jam&Element Best Trick - relacja i wynikiW sobotę 6 marca jak co roku w okazji Dnia Kobiet w skateparku Kamuflage odbyły się zawody tylko dla dziewczyn. Na miejsce przybyło 7 skejterek z różnych miast: Krakowa, Jaworzna, Tychów, Cardiff (Walia) jak i Warszawy. Zawody zostały podzielone na 2 części. Najpierw odbył się luźny 20-minutowy jam, oto wyniki:

1. Agata Ilnicka, 13 lat, Warszawa
2. Aleksandra Mazurkiewicz, 19 lat, Cardiff (Walia)
3. Weronika Twardowska, 18 lat, Jaworzno


Jak widać młoda krew zwyciężyła :) Dziewczyny dawały z siebie wszystko i pokazały dużo dobrych trików a co najważniejsze widać było, że robiły to z czystej zajawki. Oczywiście każda z dziewcząt otrzymała nagrody i kwiaty, co było bardzo miłe :)

Po jamie i krótkiej przerwie na odpoczynek odbył się Element Best Trick na małym quaterze i tu nie było żadnych wątpliwości, że Aleksandra Mazurkiewicz (Cardiff) w pełni zasłużyła na blacik Elementa robiąc frontside flipa. Poza tym padło dużo konkretnych triczków, widać poziom jazdy dziewczyn w Polsce z roku na rok jest coraz wyższy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku przyjedzie więcej dziewczyn !

W imieniu wszystkich pań pragnę podziękować Kamuflage, Etnies i Element za organizację i nagrody. Do zobaczenia za rok !

Montaż na pewno pojawi się za jakiś czas, póki co zdjęcia w

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz