NEWS| DZIEWCZYNY W TRANSWORLD SKATEBOARDING MAG.Po raz pierwszy na okładce magazynu Transworld Skateboarding pojawiła się skejterka!
Ale to nie wszystko.
  Na listopadowej okładce Transworlda zagościła Lizzie Armanto ze swoim ulubionym trikiem Indy Air, a w środku tego numeru znajduje się kilka artykułów związanych z babska deskorolką w USA. Między innymi będziemy mogli poczytać o Lacey Baker, Vanessie Torres, czy Letici Bufoni. Jest to pierwsze takie wydanie tego skate magazynu. I pierwsze wydanie jakiegokolwiek innego czasopisma deskorolkowego. Panowie z redakcji  TWS wraz z powstaniem projektu Quit Your Day Job, postanowili wynieść Panie na piedestały. I prawidłowo! Laski ukazane w tym numerze od lat dają radę i pokazują to non stop poprzez swoją jazdę. W końcu skate media udowodniły, że podziwiają skate dupeczki za talent a nie za inne - ekhm- "zalety"...


W listopadowym Transworldzie pojawią się również reklamy z dziewczynami jeżdżącymi na deskorolce. Jedną z nich będzie reklama trucków Theeve z Amelią Brodką.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz