Sunday Girl: Becky Jacques1. Imię i nazwisko, miasto: Becky (Rebecca) Jaques, Kent (UK)
2. Data urodzenia: 20 Maj 1988! Mam 21 lat.
3. Jak długo jeździsz na desce? 2 lata. Miałam pecha i przez 10 miesięcy nie mogłam jeździć z powodu kontuzji :(
4. Jak zaczęła się Twoja przygoda z deskorolką? Mój młodszy brat kochał to i błagał abym spróbowała...Nie spróbowałam przez kilka lat! Pewnego dnia brat miał deskorolkowe urodziny i przekonał mnie abym złożyła deskorolkę i pokochałam to od początku.
5. Kto Cię inspiruje, czyją jazdą najbardziej się jarasz? Trasher vids! Coś co na prawdę sprawia, że mam ostrą zajawkę! Mój ulubiony skater to mój chłopak Daryl Nobbs. Jest moim najlepszym kumplem i świetnie nam się razem śmiga!
6. Street, skatepark - vert? Najbardziej lubię skateparki - transition. Kocham bowle i dobre mini rampki. Ale również korzystam z okazji do pojeżdżenia na streecie, co jest inne ale także mi się podoba.
7. Ulubiony trik? Frontside 180, po prostu jest fajny.
8. Zawody: lubisz brać w nich udział? masz na koncie jakieś sukcesy? Nie przywiązuję dużej wagi do zawodów, mogą być bardzo dobrą zabawą - szczególnie kiedy walijczyk porno paul jest komentatorem. Zawody dla dziewczyn są zawsze dobre. Udało mi się zająć 3 miejsce na angielskich zawodach na mini rampie, które odbyły się rok temu na skateparku Xsite w Skegness (6 tygodni wcześniej miałam zerwane więzadło). Byłam zajarana jazdą na tym świetnym parku i to pozwoliło mi wygrać super nagrody!
9. Inne zainteresowania? Kocham muzykę! Zawsze próbuję być na angielskich festiwalach podczas wakacji! Lubię też dobrą książkę i chillowanie ze znajomymi!
10. Jak wygląda Twój idealny dzień? Wyspanie się - nienawidzę być zmęczona! Śniadanie w łóżku, zazwyczaj weetabix! Potem opalanie się w Parku Rad! Deskorolka z chłopakiem i bratem, zawsze jest zabawnie. Deska, deska aż ledwo chodzę! Potem powrót do domu i obiad mamusi. Na koniec jakieś skate video i odpadam.
11. Czy chcesz dodać coś od siebie? Pozdrowienia dla mojej mamy, Daryl Nobbs, Felix Parker, Charlie Preston, i Dave Allen. Podziękowania dla Violet Clothing, Powley z Vans, Kev parrot z volcom, Ally Barr i jerome z Independant, Ade the Terrible z Terribleco, i Zorlac z Death skateboards.

More Skateboarding >>

1 komentarz: