EVENT| Premiera We Can Do It!-Divas Skateras w POLSCE!

   Jeśli chcielibyście obejrzeć produkcję od Divas Skateras, "We Can Do It!" przed premierą w internecie, w swojskim skate gronie i w miłej atmosferze i zrobić sobie nie lada zajawkę, mamy dla was dobrą wiadomość! WE CAN DO IT FOR YOU. 

   Nasze kumpelki z Brazylii umożliwiły nam zorganizowanie dla was polskiej premiery ich filmu.
Szykujcie się więc, już 13 grudnia i przybywajcie na godzinę 17:00 do warszawskiego baru Rozbiegówka bo własnie w tym miejscu, tego dnia i o tej porze będzie można zobaczyć brazylijskie skejterki w akcji, a przy tym napić się piwa czy soku ziomalkami z deski i spędzić miło czas.

Krótkie info dla niepoinformowanych:

   DIVAS SKATERAS to strona internetowa założona przez brazylijkę-Estefanię Limę w 2006 roku. Projekt głównie poświęcony jest brazylijskiej kobiecej deskoroloce. Znajdziemy tam skate newsy z Brazylii jak i ze świata. Po za tym jest to także team skejterek, które przyczyniają się do prężnego rozwoju tamtejszej sceny damskiego skateboardingu. Fanpage Div to ponad 56 tysięcy lajków. Dziewczyny dużo nagrywają, podróżują i promują deskę wśród swoich koleżanek i jak widać świetnie im to wychodzi. Brazylia to jedno z niewielu miejsc na świecie gdzie kobieca deskorolka jest tak powszechna i na tak wysokim poziomie (stamtąd między innymi pochodzi Leticia Bufoni)

Przychodzcie licznie zajawkowicze, zajawkowiczki!
DATA: 13.12.2014
GODZINA: 17:00
MIEJSCE: ROZBIEGÓWKA BAR, ul. Nowy Świat 22/28, pawilon 29.
W razie problemu z dotarciem kontakt pod nr. 537051993
WSTĘP ABSOLUTNIE ZA FREE!

Click--> facebook/event