SUNDAY GIRL| Paulina Grabowska

Z okazji dnia kobitek życzymy wam wszystkiego najlepszego i wszystkiego deskorolkowego!
Dzisiejszy post to Sunday Girl, czyli wywiad z Paulinką Grabowską a.k.a. Skejt-Trzpieniem! Sprawdźcie tę mega zajawkową osóbkę!Z Paulinką tak naprawdę znamy się dzięki facebookowi. W realu poznałyśmy się dopiero na Back to the streetowym GIRLS JAMIE w Lesznie. I już wiedziałam, że to prawdziwa zajawkowa skejt-duperka!Ile lat już śmigasz?
Ponad 3 lata.

Street, skatepark czy kąty?
Kąty oraz nocny crusing.

Ulubiony trik?
Backside Dizaster !!!
Ulubiony spot/skatepark?
Spot-Stadion Cracovii! Skatepark-na parku Jordana (WIADOMKA).

Co sprawiło, że śmigasz? 
Powodem była pewnie moda haha. A tak poważnie jeżdżę dzięki mojemu najlepszemu ziomkowi z deski.On mnie zajawił. Pozdrawiam Mateusz Okula!

Zaczynałaś jako jedyna skejtduperka czy były inne laski?
Zaczynałam sama jako dziewczyna. Prawdę mówiąc od zawsze jeżdżę z chłopcami i jest mi z tym super.

Co według ciebie w desce jest najlepsze a co najgorsze?
To bardzo prosta sprawa! Najlepsze w desce są wyjazdy, poznawanie ludzi i inspirowanie innych do lepszego życia! A złych rzeczy nie ma zawsze wszystko wychodzi na dobre.


Jakieś miłe wspomnienie z deską? 
STOPTRIP do Katowic na bonesów! Jechałam wtedy z dwoma ziomkami z Krakowa (pozdrawiam serdecznie). Wyjechaliśmy z rana bardzo długo czekając na dobrą duszę, która by nas podwiozła jak najbliżej Katowic. Do Trzebini dojechaliśmy bardzo przyjemnie. Kierowca okazał się być skejcikiem, z którym zdążyliśmy się trochę odepchnąć na skateparku! Przyjemna podróż lecz bardzo długa (5h). Na szczęście wszystkich bonesów zobaczyliśmy i było bardzo miło!!!

Lubisz brać udział w zawodach? Twój ulubiony deskorolkowy event
Nie za bardzo lubię brać udział w zawodach. To w żaden sposób mnie nie uszczęśliwia, raczej się stresuje. event Lines of Bielawa oczywiście !!!

Czego brakuje polskiej, babskiej deskorolce? Jak zachęciłabyś laski do tego by więcej śmigały i nagrywały?
Przepraszam, że to powiem, ale ktoś w końcu musi! Brakuje im STYLU. Nie wiem od czego to zależne. No więc dziewczyny, proszę o więcej swobody na deskorolce bo to nie sport, że każdy musi być dobry! Podróżujcie a motywacja sama przyjdzie.

Wiem, że trochę muzykujesz. Na czym grasz i jaką muzykę lubią grać skejt-trzpienie?
Haha, tak gram od jakiegoś czasu na bassie (yamaha BBG-5S). Lubię grać przyjemne rock'n'rollowe brzmienia! Im szybciej tym lepiej na deskorolce!


Na koniec pozdrowienia i piąteczka ulubionych utworów od Pauliny!:

POZDRAWIAM WSZYSTKICH LUDZI, KTÓRYCH DO TEJ PORY POZNAŁAM-TYCH DOBRYCH I TYCH ZŁYCH.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz