RELACJA| DZIEŃ BABECZEK na 1stFLOOR*


Relacja foto/video z dnia Babeczek na 1stfloorFot.: Tomek Smoliński
Video: Paulina Wojtaś, Katarzyna Komincz

Kick flip/Katarzyna Komincz/fot.Tomek Smoliński
Dzień Babeczek spędziłyśmy w przesympatycznym skejt gronie. Tym razem to panowie dopingowali nas, podczas gdy my konkurowałyśmy z uśmiechem na twarzach. Niestety nie było nas dużo tak jak sobie wymarzyłyśmy, aczkolwiek nie ujęło to zajawce jaką emanowałyśmy tego dnia.

WYSOKIE PIĘĆ DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY ZJAWILI SIĘ TEGO DNIA I WSPIERALI NAS DO SAMEGO KOŃCA!

 Zawody dla skejterek są bardzo ważne. To jedyny moment kiedy tak na prawdę możemy się wykazać, zaprezentować nasze umiejętności i spotkać się z innymi dziewczynami zajaranymi deskorolką. Jednak takich wydarzeń jest w Polsce nadal bardzo mało. Większość niechętnie bierze się za organizację konkurencji dla pań, ze względu na niezbyt sporą grupę zawodniczek, które biorą w nich udział. Dla nas jednak najważniejsze jest żeby takie skejterki pozyskiwać przez pokazywanie wam, że nie ma się czego wstydzić czy obawiać. Dlatego też organizujemy zawody, premiery, spotkania, wszystko co tylko można żeby oswoić was dziewczyny z tego rodzaju skateboardingiem.

Były i zajawkowe skate uczennice!
Na pewno wiele z was marzyło kiedyś by stać się pro jak Leticia Bufoni czy Elissa Steamer. "W Polsce się nie da"- i rezygnujecie.  I to jest wielki błąd. Być może nie będziecie jak Leticia Bufoni, ale pokażecie światu, że Polska nie jest jakimś zawszonym zadupiem, gdzie kobiety nie wiedzą czym jest deskorolka. To stanie się jedynie z waszym udziałem, zajawką i zaangażowaniem. Odłóżcie więc wszelkie smuty, wszelkie "nie da się" i całe to "wstydzę się" na bok i pokażcie, że polki są zajebistymi skejterkami!
Startujcie, organizujcie, rejestrujcie, działajcie!
BO W BABACH SIŁA! :)

        

        Więcej zdjęć na www.facebook.com/shakeyourboardBrak komentarzy:

Prześlij komentarz