NEWS|| X GAMES OSLO 2016

Pamela Rosa (16 l.) pokonała dotychczas najlepszą na XGames Leticię Bufoni (23 l.) i wyjeździła sobie w Oslo złoty medal. Jednak nie tylko Rosa pokonała Bufoni...

Po historycznym zwycięstwie na Street League, team riderka Nike SB uplasowała się aż na 4 miejscu! Drugie należało się Lacey Baker, a trzecie zajęła Vanessa Toress.
Niektórzy mówią, że Leticia za dużo czasu spędza na siłowni i sesjach foto niż na deskorolce co właśnie spowodowało taki bieg wydarzeń w Oslo. Jednak to prawdopodobnie chwilowa słabość skejterki. Jak można było zobaczyć na snapach Letici, odezwała się jej kontuzja kostki przez co nie mogła dać z siebie 200%. Skręcona kostka okazała się dobrym okazją na wygraną dla Pameli Rosy.


 Powiedzmy sobie szczerze, chyba wszystkim znudziło się oglądanie jak Bufoni po raz kolejny z rzędu wygrywa. Tak samo jak nudne stało się oglądanie wygranej Nyjah Hustona na tegorocznych zawodach w Oslo. Coraz bliżej pierwszego miejsca na podium w męskim streecie są Luan Olivera i Shane O'neil. Czy na letniej edycji XGames ta rutyna zostanie przełamana i zobaczymy w końcu nowego zwycięzce? I czy Leticia Bufoni odbije się z czwartego miejsca?

                  PAMELA ROSA WINS WOMEN SKATEBOARD STREET GOLD-VIDEO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz